Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og ph.d.-studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Agarwal, Anandita phd-studerende anandita@ecos.au.dk
Andersen, Tobias Kuhlmann Ph.d.-studerende tka@ecos.au.dk
Berthelsen, Andreas Severin Ph.d.-studerende asbert@ecos.au.dk
Bolding, Karsten Seniorforsker bolding@ecos.au.dk +4587159008 A1.09
Buchardt, Marie Studenterstudievejleder marie.buchardt@au.dk
Davidson, Thomas Alexander Seniorforsker thd@ecos.au.dk +4587158743 Silkeborg, 321
Esposito, Chiara Ph.d.-studerende che@ecos.au.dk
Jeppesen, Erik Professor ej@ecos.au.dk +4587158997 B2.22
Johansson, Liselotte Sander Akademisk medarbejder lsj@ecos.au.dk +4587159004 B2.20
Kragh, Malene Laborant au194296@ecos.au.dk
Lauridsen, Torben Linding Seniorforsker tll@ecos.au.dk +4587158762 M2.09
Levi, Eti Ester AC-medarbejder eel@ecos.au.dk
Liu, Wei phd-studerende weli@ecos.au.dk
Molina Navarro, Eugenio Postdoc emna@ecos.au.dk 8610, A1.09
Nielsen, Anders Seniorforsker an@ecos.au.dk +4593508232
Nielsen, Johnny Laborant jni@ecos.au.dk +4587158766 C2.14
Pacheco Esnal, Juan Pablo jp@ecos.au.dk
Pein, Niels Datamanager/systemudvikler pein@ecos.au.dk 8616, D1.03
Quirino, Bárbara Angélio phd-studerende
Roberts, Lucy Postdoc l.roberts@ecos.au.dk
Søndergaard, Martin Seniorforsker ms@ecos.au.dk +4587158995 M2.07
Trolle, Dennis Professor trolle@ecos.au.dk +4587159015 A1.10
Uhrenholt, Kathrine Tabermann Laborant ktu@ecos.au.dk +4528906306 8612, B3.18
Vigh, Lene Laborant lv@ecos.au.dk +4587159028 B2.16
Wang, Jianjian Gæsteforsker hhuwangjianjian@126.com
Wiberg-Larsen, Peter !!Emeritus pwl@ecos.au.dk
Xu, Ruichen Gæsteforsker xu@ecos.au.dk